Навчальний процес

ПРІОРІТЕТНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА 2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Удосконалювати роботу щодо збереження фізичного, психологічного і духовного здоров'я дітей, забезпечення їх своєчасного та повноцінного, гармонійного фізичного розвитку шляхом створення розвивального середовища.

2. Формувати пізнавальну активність дошкільників шляхом організації пошуково-дослідницької діяльності та розвиваючих ігор.

3. Здійснювати духовно-моральне та етичне виховання дошкільників через використання творів художньої літератури в процесі занять та у повсякденному житті.

4. Продовжувати патріотичне виховання дітей через виховання любові до Батьківщини, рідного міста, до народних свят, традицій звичаїв.

Забезпечення психологічної допомоги та корекції психофізичного розвитку дітей в дошкільному навчальному закладі здійснює практичний психолог.