Сторінка фізінструктора

У дошкільному навчальному закладі №375 фізкультурно-оздоровча робота здійснюється відповідно Законів України від 24.12.1993 №3808-ХІІ (із змінами і доповненнями) "Про фізичну культуруі спорт", від 11.07.2001 №2628-ІІІ (із змінами) "Про дошкільну освіту", наказом Міністерства освіти і науки України від 21.07.2003 №486 "Про систему організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладах" та регламентом проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів у навчальних закладах, методичним листом Міністерства освіти і науки України від 06.06.2005 №1/9-306 "Організація та зміст навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах", затвердженим наказом МОН України від 02.08.2005 №458 Положенням про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних закладах України, наказу комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №375 Харківської міської ради" від 01.09.2014 №57 "Про організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у дошкільному навчальному закладі в 2014/2015 навчальному році".

Одне із основних завдань, визначених Законом України "Про дошкільну освіту" - збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини. Тому фізкультурно-оздоровча робота ведеться в зазначених напрямках і здійснюється в процесі роботи з дітьми, батьками, педагогами.

Протягом останніх років одним із пріорітетних завдань дошкльного навчального закладу є організація роботи за фізкультурно-оздоровчим напрмком з метою змінення здоров'я дітей та формування навичок здорового способу життя.

У нашому дошкільному навчальному закладі вже багато років працює інструктор з фізичної культури, яка має повну вищу педагогічну освіту, категорію спеціаліст "Вищої категорії", Тимко Тетяна Миколаївна.
   Вона  приймає участь в організації освітньо-виховного процесу, проводить фізичне виховання дітей відповідно до програм та методик дітей дошкільного віку, створює атмосферу спокою, розвиває творчі, спортивні та індивідуальні здібності дітей. Разом з педагогічними працівниками організовує фізкультурні свята, розваги тощо.
     Також інструктор з фізичної культури розробляє пропозиції щодо удосконалення фізично-оздоровчої роботи, спільно з медичною сестрою контролює стан фізичного розвитку дітей.
     У дошільному навчальному закладі створено необхідні умови для здійснення роботи з фізичного розвитку дітей: музична зала, де в осіньо-зимовий період проводяться фізкультурні заняття, має усе необхідне обладнання (дуги, лави, ребристі та похилі дошки, гімнастична стінка) та інвентар (великі і малі м'ячі, кеглі, мішечки з піском, скалки, обручі).для проведення роботи з фізичного розвитку. Усе обладнання відповідає віковим можливостям дошкільників та педагогічним вимогам.